Jsme zavedená strojírenská společnost se sídlem v Benešově nad Ploučnicí. Za téměř 30 let jsme se v řadě zemí zavedli jako významný výrobce a dodavatel systémů výměny tepla v průmyslovém segmentu. Našimi produkty jsou zejména vzduchem chlazené či trubkové výměníky tepla a vzduchové kondenzátory. Svou zakázkovou výrobou se orientujeme především na export a naše hlavní zákazníky tak nacházíme zpravidla za hranicemi České republiky v petrochemickém, energetickém a potravinářském průmyslu.

Finanční controllor / Ekonom

V současné době hledáme pravou ruku našeho finančního ředitele. Rádi bychom Vám tímto nabídli zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí na pozici Finančního controllora / Ekonoma, kde jako jediný budete významnou podporou managementu společnosti.

Náplň Vaší práce

  • Nákladový controlling (sledování plnění nákladových rozpočtů jednotlivých středisek)
  • Projektový controlling (průběžné sledování rozpočtů a vyhodnocení nákladů jednotlivých kontraktů, analýza odchylek)
  • Kontrola a zpracování dat pro cash-flow a forecasty
  • Příprava ad hoc analýz a finančních dat pro management společnosti
  • Spolupráce na vývoji informačního systému

Požadujeme

  • Znalost účetnictví
  • Preciznost a silnou orientaci na detail
  • Samostatnost
  • Pokročilou znalost práce s MS Excel

Nabízíme

  • Rozmanitou náplň práce s přesahem do řízení celé společnosti
  • Prostor pro vlastní invenci
  • Možnost růstu na pozici finančního manažera, který zodpovídá za celé finanční oddělení

Více informací o naší společnosti na našich webových stránkách http://www.benvig.cz/cs/

Společnost
BENVIG HEAT TRANSFER spol. s r.o.
Adresa
Děčínská 288, Benešov nad Ploučnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.