Co vás čeká

Výkon nejsložitějších koncepčních a systémových prací na úseku sekce s cílem dosáhnout optimální úrovně činnosti Kanceláře Senátu, organizace a koordinace činnosti útvarů sekce ekonomicko-správní s rozsáhlým vnitřním členěním (tj. Odbor ekonomický, Odbor IT, Odbor technického zajištění, Odbor gastronomických služeb) a s četnými vazbami na další obory činností; koordinace a usměrňování systémových specializovaných prací.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ magisterského stupně; praxe ve vedoucí funkci min. 5 let, nejlépe v pozici vrcholového manažera; praxe ve státní/veřejné správě na obdobné pozici výhodou; zkušenost s veřejnými rozpočty výhodou; procesní myšlení, systematičnost, analytické dovednosti; komunikační a organizační schopnosti; schopnost hledat nové cesty při používání selského rozumu; výrazné pracovní nasazení; pečlivost a odolnost vůči stresu; pozitivní přístup při řešení problémů; splnění podmínek dle zákona č. 451/1991 Sb.; trestní bezúhonnost.

Výhodou bude, pokud budete umět

Prosíme o zaslání CV a motivačního dopisu.

Co vám můžeme nabídnout

Platová třída 14; pracovní poměr (jmenování) na dobu určitou (1 rok) s možností následného prodloužení (viz: https://www.senat.cz/kancelar/zamestnani/kariera_vypis.php?id=177).

Společnost
Kancelář Senátu
Adresa
Valdštejnské náměstí 17/4, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 35 500 – 54 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Služby, Státní a veřejná správa, Vrcholový management, Výkonný ředitel, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Česká republika - Kancelář Senátu, Eva Vrublová
+420 257 072 750