LYNX je jedním z nejrychleji rostoucích evropských brokerů. Aktuálně působí na 10 evropských trzích a rozrůstá se na další trhy. LYNX patří mezi největší a nejrespektovanější online brokery zejména v Německu, Nizozemsku a také ČR.

LYNX je specialista na online investování. Českým investorům a traderům přináší nejširší nabídku burz a instrumentů na trhu. Navíc za extrémně nízkých poplatků s podporou zkušených traderů.

V posledních letech LYNX získal dvakrát ocenění Broker Roku v České republice. Obdobné ocenění získává LYNX pravidelně i na dalších trzích, na kterých působí. LYNX úspěšné působí také v Německu, Nizozemsku, Francii, Švýcarsku, Belgii, Rakousku, Finsku, Polsku a na Slovensku.

LYNX is one of the fastest growing European companies which offers brokerage services to investors in many European countries trading in stocks, options, futures, forex, ETFs, bonds and other instruments in more than 100 markets all around the world.

LYNX has headquarters in Netherlands and currently operates besides Netherlands also in Germany, Belgium, France, Switzerland, Austria, Finland, Poland and the Czech Republic and Slovakia.

LYNX is recognized among European investors for its low commissions for trading, very wide range of instruments, awarded trading platform and superb customer support from professional traders.

Online Marketing Specialist

Co vyžadujeme?

  • Zápal pro svět online marketingu
  • Schopnost organizovat práci v menším týmu
  • Komplexní znalost v oblasti online marketingu
  • Kreativní práci s textem a zkušenost v oblasti content marketingu a e-mail marketingu
  • Pokročilé zkušenosti v oblasti SEO
  • Schopnost vytvářet, plánovat a exekuovat kampaně napříč mnoha online kanály
  • Pokročilou práci s analýzou klíčových slov
  • Základní orientaci ve Wordpress
  • Silnou schopnost organizace práce, samostatnosti a proaktivity
  • Výborné komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Plusem je zájem a zkušenosti z oblasti investování (akcie, opce, futures, forex atd.)

Co nabízíme?

  • Zodpovědnost za řízení marketingových kanálů
  • Kreativní prostředí
  • Různorodé pracovní úkoly
  • Úzkou spolupráci se zkušenými marketingovými guru z dalších zemí
  • Přístup k mnoha placeným marketingovým zdrojům (Neil Patel Advanced Marketing Program apod.)
  • Práci s nejpokročilejšími online marketingovými nástroji (SEMrush, AccuRanker, ...)
  • Silný rozvoj v mnoha oblastech online marketingu
  • Kancelář v centru Prahy (Václavské náměstí)
  • Fotbálek v kanceláři, časté společné obědy, věčeře a další akce

Jaká je náplň práce?

  • Tvorba a optimalizace obsahu nejen na webu
  • Systematická práce na SEO
  • Správa účtů na sociálních médiích
  • Řízení mailingových kampaní
  • Tvorba content strategie
  • Plánování a exekuce online marketingových aktivit
  • Vyhledávání a testování nových kanálů na generování leadů

Společnost
Lynx B.V., organizační složka
Adresa
Václavské náměstí 776/10, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel