Posilujeme náš agenturní tým a hledáme vhodného uchazeče na pozici Senior account managera pro naši pobočku v Brně či Praze. Práce vhodná pro týmové hráče, kteří se chtějí podílet na přípravě a realizaci reklamních kampaní či eventů pro naše klienty, mezi které patří například E.ON, Miele, Gumotex, Seznam.cz., Alza.cz.

Pracovní náplň:

  • akvizice nových klientů z řad korporací a velkých českých firem
  • práce na nabídkách a výběrových řízení
  • řízení a rozvíjení svěřeného portfolia klientů
  • koncepční práce na přípravě a naplňování reklamních projektů
  • spolupráce na tvorbě kreativních návrhů a ideí ATL i BTL

Požadujeme:

  • kreativní myšlení
  • zkušenosti na obdobné pozici nebo z práce v marketingu a reklamě
  • aktivní přístup a schopnost samostatné práce
  • nadšení a pozitivní přístup
  • velmi dobré komunikační i prezentační dovednosti a organizační schopnosti
  • řidičské oprávnění - skupina B
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • práci pro prestižní klienty
  • motivující ohodnocení v závislosti na výkonech
  • samostatnou, rozmanitou a odpovědnou práci
  • pružnou pracovní dobu, část týdne z home office
  • možnost profesního růstu a seberealizace
  • práce na pobočce v Brně nebo v Praze

Nástup možný ihned.

Společnost
KPA ONE s.r.o.
Adresa
Havránkova 51/73, Brno – Dolní Heršpice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel