Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

OBCHODNÍ ŘEDITEL

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost s historií více než 100 let Pro výrobní závod v České republice se sídlem v Jihomoravském kraji momentálně obsazujeme pozici obchodního ředitele.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení a rozvoj týmu prodeje a marketingu v České republice
  • zpracování a rozvoj strategie prodeje, marketingu, tvorby cen a distribuce
  • péče o klíčové zákazníky společnosti a poskytování odborného poradenství
  • zajišťování profesionálního řízení zakázek během všech jejich fází
  • vyvíjení nových obchodních strategií
  • reporting

VÁŠ PROFIL:

  • prokazatelné zkušenosti alespoň 5 let na podobné pozici
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ve finančním, obchodním či technickém oboru
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • technické znalosti – schopnost najít ideální technické řešení pro klienta
  • výborné manažerské a organizační dovednosti
  • výborné vystupování a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME:

  • Možnost výrazné spolupráce na aktuálně probíhajícím kvalitativním rozvoji firmy.
  • Zázemí nadnárodní společnosti se silným portfoliem klientů.
  • Příležitosti pro osobní a kariérní rozvoj.

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Business Development Manager, Regionalní obchodní manažer, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura