IDMS s.r.o. je specialistou na poskytování služeb přímého marketingu prostřednictvím společností působících v tomto odvětví.

Našimi klienty jsou společnosti a instituce v:
Zásilkovém objednávání, předplacené zasílání , charitativní organizace, banky a pojišťovny, vláda.
IDMS s.r.o. nabízí výrobu poštovních balíčků, správu databází,
spravování zákaznických objednávek, skladování a logistiku.

DTP Specialista

Hledáme 2 nové členy do našeho týmu, kteří by měli na starosti týdenní aktualizace kampaní našich klientů.

Máte zkušenosti s tvorbou nebo úpravou designů? Znáte a umíte používat Adobe Indesign a další programy pro grafický design?

Co Vás čeká?

  • Správa grafických programů
  • Používání XEROX Design Express Pluginu pro Indesign pro personalizaci materiálů k tisku
  • Zajistit, aby byly tiskové materiály (kampaně, časopisy a brožury) dobře navržené, atraktivní a snadno čitelné
  • Příprava a kontrola dat pro tisk
  • Komunikace s klienty a kolegy

Co požadujeme?

  • Zkušenost s XEROX Design express pluginem
  • Vzdělání v grafice je plus
  • Zkušenosti s grafickým programem Adobe Indesign (zkušenosti s dalšími aplikacemi Adobe jsou plus)
  • Plynulá komunikace v angličtině a češtině (francouzština nebo němčina jsou plus)
  • Ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykový kurz
  • nástup: začátek března 2020

Společnost
I.D.M.S. s.r.o.
Adresa
Na hůrce 1091/8, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Designer, Direct Marketing, Tiskař, DTP operátor, Editor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IDMS s.r.o., Tereza Pernia