Společnost HSFG, a.s. povyšuje svoji činnost správu nemovitostí na komplexní péči o domov. Disponuje silným zázemím, dynamickým týmem zaměstnanců s vizí nabídnout v dané oblasti klientům inovativní, perspektivní řešení. Nyní nabízí zájemcům rozmanité možnosti uplatnění.

Hledáme posilu kolektivu pracovníků v naší společnosti ENGINEERING KPM a.s., se sídlem Kotlářská 51/a, 602 00 Brno. Společnost nabízí vlastníkům budov kvalitní a komplexní služby založené na individuálním přístupu ke klientovi.

Účetní správy bytů SVJ

Hledáme účetní/ho k obsazení seniorní pozice, která/ý je již zcela připravená/ý na samostatný výkon námi popsané práce. Zároveň se nebráníme obsadit pozici šikovnou/ým kandidátkou/tem se znalostmi dostačujícími k obsazení pro začátek juniorní pozice. Společně budeme rozvíjet znalosti i osobnostní profil uchazečky/ če až do fáze splnění původního záměru obsazení inzerované pozice.

Co vás čeká

  • Vedení účetnictví v souladu s platnými předpisy a zákony
  • Financování běžných činností firmy
  • Zajištění výkaznictví v rozsahu požadavků státních orgánů a banky za oblast ekonomiky
  • Účtování faktur, bankovních výpisů, předpisů plateb
  • Rozúčtování nákladů, kontrola zaúčtování na jednotlivá střediska
  • Kontrola náležitostí účetních dokladů
  • Vystavování sestav a hlášení

Co požadujeme

  • Znalost vedení kompletního účetnictví.
  • Iniciativu a samostatnost při řešení úkolů
  • Komplexní odpovědnost za účetnictví a daňovou správu
  • Kontrolu účetních procesů
  • Zpracování ročních účetních závěrek klientů
  • Vzdělání SŠ s maturitou ,VŠ ekonomického směru výhodou
  • Ochotu učit se.

Výhodou bude, pokud Vám nebude zcela cizí problematika správy SVJ. Zároveň uvítáme zkušenosti a znalosti z oblasti finančního účetnictví, nebo vedení účetnictví bytových domů, družstev, případně znalost předpisů nájmů, záloh na služby, měsíčního zpracování DPH a mezd.

Koho hledáme?

Do týmu účetních hledáme samostatnou kolegyni/kolegu, odolnou/ného vůči stresu, důslednou/ného při řešení zadaných úkolů, proklientská orientace. Uvítáme její/jeho proaktivní přístup k řešení problémů i úkolů a ochotu naučit se nové věci. Oceníme všeobecný přehled v oboru stejně jako její/jeho komunikativnost.

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnání ve firmě, která se rozrůstá a má za cíl se stát stabilním zaměstnavatelem v ČR s rodinným přístupem ke svým zaměstnancům. Práci v rámci, které si budete moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů jako např. příspěvek na stravování - stravenky, týden dovolené nad rámec zákoníku práce.

Společnost
Home Service Financial Group, a.s.
Adresa
Kotlářská 989/51a, Brno – Veveří
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní, Pracovník back office, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Home Service Financial Group, a.s., Ilona Kovaříková
+420 731 537 641