Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

Quality Manager

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost s historií více než 100 let. Do její pobočky v Jihomoravském kraji hledáme z důvodu reorganizace kolegu na pozici QUALITY MANAGER.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • odborné řízení celého oddělení kvality ve firmě
  • příprava a implementace plánů kvality
  • zlepšování v oblasti kvality a definování opatření k dosahování stanovených cílů
  • plánování a rozvoj kvality u nových projektů
  • vedení a rozvoj týmu oddělení kvality
  • analýza a nastavení procesů
  • koncepční a metodický rozvoj managementu kvality v závodě
  • plánování a realizace interních a externích auditů
  • zpracování zákaznických a dodavatelských reklamací
  • vedení projektů z oblasti kvality ve spolupráci s ostatními závody v rámci výrobní divize
  • reporting ukazatelů kvality a návrh nápravných opatření
  • realizace interních školení v oblasti nástrojů a metod v QM

VÁŠ PROFIL:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v technickém oboru
  • komunikativní znalost AJ (min. úroveň B2)
  • organizační a komunikační dovednosti
  • zkušenosti z výrobní společnosti ve vedení oddělení kvality minimálně 5 let
  • schopnost vést a motivovat tým, zkušenosti s vedením podřízených
  • znalost certifikací ISO
  • znalost metod Lean, Six Sigma výhodou
  • znalost SAP výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • zázemí nadnárodní společnosti s vysokými standarty kvality
  • možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • odpovědnou pozici v úspěšné mezinárodní výrobní společnost

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura