Práce pro vhodná pro aktivní a flexibilní jedince schopné pracovat samostaně. Flexibilní pracovní doba, ochota pracovat o víkendech a v odpoledních hodinách. Perfektní znalost angličtiny je podmínkou, němčina vítána. Bydliště v Českém Krumlově nebo jeho okolí. Vhodné pro studenty VŠ nebo SŠ.

Referent/ průvodce cestovní agentury

Incomingová cestovní agentura s 20-letou zkušeností v oboru hledá zájemce o brigádu s bydlištěm v Českém Krumlově a velmi dobrou znalostí angličtiny.

Požadujeme: znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni, flexibilita, organizační a komunikační schopnosti.

Nabízíme

zaškolení v oboru
každodenní komunikace s anglicky mluvící klientelou
flexibilní pracovní doba
zaškolení jako průvodce cestovního ruchu
každodenní pobyt na čerstvém vzduchu

úvazek na 2 - 6 hodin denně

Náplň práce

průvodcovská činnost
činnost delegáta

Společnost
CALLEO Marketing Services s.r.o.
Adresa
Soukenická 40, Český Krumlov – Vnitřní Město
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 750 – 1 500 Kč / den
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Průvodce, Delegát cestovní kanceláře
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.2.2020 – 31.12.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

723 069 561
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.