Co Tě čeká?

Práce v PR je jako bonboniéra, nikdy nevíš … NE! Práce v PR je spíš jako deskovka: vymýšlíme strategie, jak realizovat různorodá zadání našich klientů, mezi kterými mimochodem najdeš ty nejznámější značky na trhu. Když o našem plánu přesvědčíme klienta a dostaneme zelenou, vrhneme se do vytváření textů, prezentací, infografik, ale třeba i fotek, videí, rádio spotů, reklam nebo obsahu na socky. A neustále obohacujeme šedou každodennost světa kolem nás.

Abys nám rozuměl/a: Co je pro klienta vylepšení technologie, která ušetří nějakou práci, peníze, zvýší bezpečnost, to je pro nás ukázka implementace Průmyslu 4.0 do praxe. Ukázka, že české firmy se ve světové konkurenci neztratí a ty světové jsou na českém trhu právě proto, že český průmysl patřil vždy mezi tu nejvyšší světovou špičku. Oblékáme dres průmyslových klientů a společně s nimi jdeme vstříc modernímu světu. Klienti technologicky, my komunikačně.

A proč to sem píšeme? Do našeho průmyslového týmu a týmu Auto-Moto hledáme pár lidí, kteří se do světa PR budou chtít vrhnout s námi. Můžeš být absolventkou/em, klidně i studentkou/em, ale v týmu najdeme prostor i pro někoho, kdo už zkušenosti má a zvládne samostatně vést nějaké menší projekty či klienty.

Zajímá Tě to a nebojíš se práce? Tak čti dál…

Co musíš umět?

 • Výborná čeština. Hodně píšeme, připravujeme podklady a materiály určené k publikaci, takže bez toho to opravdu nejde. Občas se bude hodit i ta 2.0, ale náš denní chléb je ta krásná a poctivá čeština!
 • Zase ten jazyk. Tentokráte angličtina. Proč? Protože hodně klientů je mezinárodních, a tak je občas potřeba něco přeložit, napsat status na socky nebo si s klientem popovídat o tom, co se zrovna děje. Minimálně úroveň B1, raději víc.
 • Práce s počítačem, to už snad ani nemusíme psát, ne? Máme řešení Office 365, takže přístup do nekonečna a ještě dál.
 • Výhodu mají lidé kreativní, komunikativní, ale organizovaní (jsme konzultanti, ne pankáči).
 • Spolehlivost! - když se něco slíbí, tak to tak musí být.
 • Chuť pracovat! - občas je potřeba pracovat i 14 hodin denně. Proč? Protože klienti nám platí za prvotřídní servis, a když ho dostanou, můžeš pak jiné dny klidně sedět 8,5 hodiny u bazénu.

Co nabízíme?

 • Práce v centru Prahy, skvělá lokalita a dům plný nadšených PR konzultantů
 • 26 500 korun pro juniora a pokud máš praxi v agentuře nebo u klienta, máme pro tebe až 35 000 korun. Ale kdo by to dělal pro peníze... :)
 • PR tě baví a chceš se posouvat dál? Skvěle, růstu se nebojíme naopak ho podporujeme!
 • Výborný a propracovaný systém vzdělávání
 • Kromě lehce nadstandardních pěti týdnů dovolené, čtyř sick days, firemního telefonního tarifu i spousty dalších výhod, které nabízí práce v komunikačním prostředí, je to třeba dotovaná Multisport karta, lekce angličtiny, příspěvky na týmové obědy nebo snídaně a parádní interní akce.

Informace o pozici

Společnost
AMI Communications, spol. s r.o.
Adresa
Týn 641/4, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 26 500 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel