Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s. je odpovědná za implementaci a provozování Národního systému pro ověřování léčiv (NMVS) v České republice.

V současné době hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro pozici:

Alerts analyses specialist

Zodpovědnost/Náplň práce:

· Analyzovat a vyhodnocovat data ze systému pro správu alertů
· Ve spolupráci s IT operations navrhovat systémová opatření pro zlepšení systému správy alertů
· Ve spolupráci s Call Centrem úzce spolupracovat a komunikovat s uživateli NSOL při investigaci příčin alertů (výrobci, distributoři, lékárny)
· Zpracovávat pravidelné či ad-hoc výstupy ze systému (Power BI Pro)
· Ve spolupráci se specialisty z dalších zemích EU se podílet na řešení této problematiky na nadnárodní úrovni
· Vedení kanceláře NOOL při potřebě zástupu, aktivní účast na konferenčních hovorech se zahraničními subjekty

Požadavky:
· Pokročilá znalost MS Excel
· Základní znalost reportovacího nástroje (znalost Power Bi Pro výhodou)
· Základní znalost SQL
· Velice dobrá znalost angličtiny (B2 – C1) – slovem i písmem
· Analytické myšlení
· Komunikativní, praktická a profesionální osobnost
· Manažerské zkušenosti

Nabízíme:
· Zajímavou práci v rámci největšího celoevropského IT projektu v oblasti farmacie
· Flexibilní pracovní dobu
· Přátelskou atmosféru malé společnosti
· 5 týdnů dovolené
· Občerstvení na pracovišti
· Zaměstnanecké benefity (životní/důchodové připojištění, stravenky, příspěvky na sport/kulturu)
· Nástup možný ihned

Společnost
Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Národní organizace pro ověřování pravosti léčiv, z.s., Lenka Navrátilová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.