Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Produkční tištěných médií

Náplň práce:

  • zajišťování produkčních činností v oblasti tištěných médií (administrativní činnost)
  • podpora při zajištění organizačně-administrativního chodu redakce (fakturace, účetní doklady, smlouvy, evidence, atd.)
  • administrativní zajištění a zpracování inzertních podkladů dle pokynu nadřízeného (ne obchodování)
  • podpora managementu divize a koordinační činnosti redakce
  • práce s intranetem (Navision)
  • reporting, udržování databáze klientů

Požadujeme:

  • ukončené SŠ, nebo VOŠ vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • komunikativnost, reprezentativní vystupování
  • organizační schopnosti
  • silnou osobnost s odolností vůči stresu
  • pečlivost, svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita, flexibilita, diskrétnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prestižním vydavatelském domě
  • dlouhodobou spolupráci
  • zajímavou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením
  • možnost další vzdělávání
  • systém zaměstnaneckých výhod

Místo výkonu práce: Praha - Modřany

Nástup: ihned/dohodou

Společnost
Mladá fronta a.s.
Adresa
Mezi vodami 1952/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel