Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Pokud Vás inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil. Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

IOS Developer

Koho hledáme?

  • Pro našeho klienta ze sektoru bankovnictví hledáme někoho, kdo se chce podílet na vytvoření nové unikátní služby pro zahraniční trh. Tato unikátní služba se staví na nejnovějších technologiích, jako je architektura mikroprocesorů, principy DevOps, agilního myšlení a cloudové technologie.

Co Vás čeká?

  • Koordinování Vašich aktivit s ostatními členy týmu, abyste vyřešili zajímavé a náročné problémy
  • Stanete se členem týmu Agile
  • Navrhování, vyvíjení, nasazování a provozování mobilních aplikací, která bude sloužit milionům uživatelům
  • Stanete se členem týmu, který ovlivňuje a řídí naši architekturu v celé společnosti
  • Poskytování nové funkce s kvalitou a včasným způsobem
  • Spolupráce se svými kolegy - sdílení svých znalostí a učení se nových věcí
  • Přemýšlení nad zpracováním chyb, testy uživatelského rozhraní a skvělým uživatelským zážitkem

Co k tomu potřebuješ?

  • Zkušenosti s vývojem Swift, UIKit a RxSwift iOS
  • Zájem o technologie SwiftUI a Combine
  • Znalost REST, GraphQL nebo alespoň HTTP
  • Uživatelskou zkušenost pro Vás není cizí
  • Znalost pečlivosti o důkladných technických postupech, jako jsou nepřetržité dodávky, defenzivní programování a automatické testování
  • Plynnulou angličtinu

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené a nemoci
  • Penzijní příspěvek
  • Stravenky
  • Fremní a týmové akce
  • Firemní slevy
  • Technická školení a certifikáty, konference
  • A v neposlední řadě práce v zábavném prostředí, kde se všichni učí!

Pokud Vás pozice zaujala a chcete se dozvědět více, tak nás neváhejte kontaktovat.

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Türkova 2319/5b, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Jana Hercíková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.