SPOLEČNOSTI JDE O VÝROBU LETOUNŮ NEJVYŠŠÍ KVALITY A JEJICH DODÁNÍ ZÁKAZNÍKŮM, KTERÝM UMOŽNÍ BEZPEČNOU, SPOLEHLIVOU A ZISKOVOU LETECKOU PŘEPRAVU PASAŽÉRŮ I ZBOŽÍ.

POSKYTOVÁNÍM SLUŽEB NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI USILUJEME O VYBUDOVÁNÍ DLOUHODOBÝCH VZÁJEMNĚ VÝHODNÝCH VZTAHŮ S NAŠIMI ZÁKAZNÍKY A PARTNERY.

USILUJEME O TO, ABYCHOM SE STALI PLNOHODNOTNÝMI PARTNERY VYSPĚLÝCH SVĚTOVÝCH VÝROBCŮ V LETECKÉM PRŮMYSLU.

CHCEME SE STÁT VYHLEDÁVANÝM ZAMĚSTNAVATELEM, KTERÝ LÁKÁ TALENTOVANÉ LIDI NEJVYŠŠÍHO KALIBRU TÍM, ŽE NABÍDNE MOTIVUJÍCÍ, DYNAMICKÉ A NÁROČNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ.

Společnost Aircraft Industries, a.s., výrobce letounů L 410, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - VŠEOBECNÁ/Ý

Náplň činnosti:

- evidence došlých faktur, evidence objednávek

- účtování materiálových a režijních faktur

- administrativní práce

- pravidelná inventarizace účtů

- zakládání a archivace účetních dokladů

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ekonomického směru

- znalost podvojného účetnictví, orientace v účetních a daňových zákonech

- uživatelská znalost MS Office

- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

- odpovědnost, loajalita, časová flexibilita

- vhodné i pro absolventy

- znalost RJ výhodou

Nabízíme:

- zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti

- možnost profesního a odborného růstu

- školení

- zaměstnanecké benefity - příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování,
flexipasy

- odpovídající mzdové ohodnocení;

- cílové odměny při včasném splnění úkolů

Společnost
Aircraft Industries, a.s.
Adresa
Na Záhonech 1177, Kunovice
Jihomoravský kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Ruština (Mírně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Aircraft Industries, a.s., Eva Michalcio
572 816 455