ALCOMA a.s. je přední tuzemský výrobce mikrovlnných radioreléových spojů v České republice. Společnost byla založena v roce 1993. Vlastníme největší mikrovlnné pracoviště v České Republice, vybavené nejmodernější dostupnou technologií.

Technik – montáže, servis a telekomunikační služby

Náplň práce:

- Zajišťuje přípravu a realizaci montáží vč. servisní podpory stávajícím a budoucím tuzemským zákazníkům.

- Provádí evidenci a vyhodnocení montáží, servisních zakázek a zásahů

- Zajišťuje odborné technické konzultace zákazníkům i pracovníkům společnosti

- Předává zpětnou vazbu od zákazníků do obchodu, výroby a technické podpory

- Zajišťuje konfigurační a servisní práce v tuzemsku

- Provádí uživatelské zaškolení pracovníků na straně zákazníka

Požadujeme:

- Základní znalost mikrovlnných radioreléových spojů, principů bezdrátového přenosu, digitální komunikace a principů šíření rádiového signálu

- Znalost teorie a praxe přenosových sítí, zejména znalost datových přenosů po Ethernetu

- Zkušenost s prací v prostředí ISP výhodou

- Časová flexibilita

- Prozákaznický přístup a snahu aktivně řešit problémy

- Dobré komunikační schopnosti

- Odolnost vůči stresu

- Práce ve výškách

Kvalifikace:

- Vzdělání SŠ v oboru telekomunikace, elektrotechnika nebo výpočetní technika

- Vyhláška č. 50/1978 Sb.

- Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- Zajímavou a zodpovědnou práci na plný pracovní úvazek u stabilní české společnosti

- Odpovídající ohodnocení dle dosažených výsledků

- Profesní vzdělávání

- Firemní telefon a notebook

- Výuka cizích jazyků

- Sick Days

- Stravenky

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příjemné pracovní prostředí

- Flexibilní pracovní doba

Společnost
ALCOMA a.s.
Adresa
Vinšova 3276/11, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Služby, Telekomunikace, Zákaznický servis, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.