Reklamní agentura BIZMARK, a.s. hledá člověka na pozici:

Account Executive manager

Hledá se Account Executive manager na HPP!

Do naší reklamky BIZMARK s 29 letou zkušeností hledáme parťáka člena týmu na pozici Account Executive manager na HPP.

Náplň práce:

  • Práci na značkách, které mají zvuk.
  • Péče o svěřené portfolio již zavedených klientů
  • Podílení se na tvorbě marketingové a obchodní strategie klientů
  • Orientace v on-line a off-line marketingu
  • Akvizice a budování obchodních kontaktů a vztahů

Co bude Tvým úkolem? Accountská práce v průběhu celé zakázky

  • Spolupráce v obchodním a produkčním týmu
  • Účast na schůzkách s klienty
  • Příprava zadání pro klienta
  • Budeš zadávat a kontrolovat výstupy kreativního týmu, DTP a produkce
  • Dohlížet na to, aby mělo vše hlavu a patu
  • Administrativa je toho součástí
  • Zakládání zakázek, plánování úkolů, příprava rozpočtů a fakturace
  • Budeš mít na starosti koordinaci schůzek – aby vše klapalo, jak má

Nabízíme:

  • Podpoříme Tě v růstu a rozvoji v rámci různých vzdělávacích aktivit
  • Bezva partu kolegů, práce v týmu
  • Firemní akce
  • Flexibilní pracovní dobu / možnost Home Office
  • HPP s fixním platem a procenta z výkonu
  • Kancelář a zázemí k dispozici v Uherském Brodě
  • Firemní auto
  • Služební mobil a notebook

Pracovní úvazek:

  • flexibilní Full-time na HPP

Pro bližší informace i zasílání CV kontaktujte Davida Prachaře 608111320

Společnost
BIZMARK a.s.
Adresa
Předbranská 415, Uherský Brod
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová strategie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.