ČKD Blansko Holding, a.s., člen skupiny Tyazhmash, je předním světovým výrobcem vodních turbín a zařízení pro hydroenergetiku.

Aktuálně do našeho týmu sekce Finance a účetnictví hledáme nového kolegu se zaměřením na podporu strojírenských projektů v oblasti financí.

FINANČNÍ SPECIALISTA/TKA PROJEKTŮ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • spolupráce na vyhodnocení a nastavení finančních podmínek projektů (platebních, fakturačních a vyhodnocení finančních rizik),
  • zajišťování trade finance produktů dle potřeb jednotlivých projektů v rámci limitů společnosti (bankovní záruky, akreditivy, atd.),
  • evidence jednotlivých trade finance produktů vydaných i přijatých dle projektů,
  • zajišťování pojištění rizik spojených s financováním vývozu z ČR – EGAP a komerčními pojišťovnami,
  • spolupráce při zajištění financování projektů,
  • evidence milníků s vazbou na finance v rámci jednotlivých projektů,
  • úzká spolupráce s bankami společnosti a jejich specializovanými útvary,
  • úzká spolupráce v rámci společnosti s obchodním oddělením a jednotlivými projektovými manažery za oblast financí,
  • podpora při finančním plánování a reportingu společnosti,
  • spolupráce na reportingu finančním institucím.

POŽADUJEME:

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
  • znalosti a zkušenosti s bankovními produkty - zárukami, akreditivy, atd. velkou výhodou,
  • zkušenosti z oblasti finanční podpory výrobních projektů velkou výhodou,
  • znalost práce na PC (MS Office - EXCEL, WORD, OUTLOOK),
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • samostatnost, pečlivost, zaměření na detail,
  • řidičský průkaz sk. B. výhodou

NABÍZÍME:

  • dynamická a různorodá práce v oblasti finančního řízení podniku,
  • školení a semináře v oblasti trade finance, bankovních a pojišťovacích produktů,
  • zázemí silné tradiční společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • dotované stravování,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • 7,5 hodinová pracovní doba,
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
  • nástup možný ihned nebo dohodou.

Společnost
ČKD Blansko Holding, a.s.
Adresa
Gellhornova 2228/1, Blansko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČKD Blansko Holding, a.s., Petra Koutná
+420 516 404 444, +420 731 134 452