Požadujeme
Hlavním požadavkem je statut invalidního důchodce 1až 3 stupně. Zaměstnáváme pouze OZP!
Zkušenosti z prací prodejce výhodou, ale né nutností. Zaučíme
Komunikativnost
Spolehlivost
Zájem o alternativní léčitelské metody výhodou.

Nabízíme
Práci na pracovní smlouvu v zavedené společnosti.
Práce na poloviční úvazek s tím, že se pracuje jeden týden 8hod. směny a druhý týden volno.Tzn. pracuje se 14 dní v měsíci dle otvírací doby prodejny.
Dlouhodobá spolupráce v pěkném prostředí.

Náplň práce
Prodej tibetské přírodní medicíny. Součástí prodejny je i zásilkovna.
Lokalita v Praze Vršovicích.
Jedná se o zavedenou prodejnu.

Společnost
PROJEKT INTEGRACE, o.p.s.
Adresa
Praha – Vršovice
Vršovická 1461/64, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.