Ecolab je světovým lídrem v oblasti vodního hospodářství, hygieny, energetických technologií a služeb. Po celém světě společnosti podnikající v oblastech produkce a zpracování potravin, pohostinství, zdravotnictví, průmyslu, zpracování ropy a zemního plynu volí produkty a služby společnosti Ecolab, aby jejich prostředí bylo čisté a bezpečné, aby mohli efektivně fungovat a dosáhnout svých cílů.

ÚČETNÍ

Proto hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici účetní.

Budete mít možnost spolupracovat s milými profesionálními kolegy v dynamickém prostředí mezinárodní společnosti, která staví na svých etických principech, čestnosti a transparentnosti.

Co nabízíme?

  • Skvělé pracovní prostředí, nástroje a technologie
  • Možnost mezinárodního kariérního růstu, ale i dlouhodobé perspektivy ve vlastní zemi
  • Možnost získat benefity od prvního dne - 13 mezd, roční bonusy, 5 týdnů dovolené, 5 "sick days", stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, mobilní telefon, penzijní připojištění, pracovní doba37,5 hodin týdně!

Co budete dělat?

  • Účtování faktur (receivables, payables, cash, bank accounts, etc.)
  • Credit management podpora
  • Zahraniční faktury
  • Podpora v agendě DPH (EU trade)
  • Dohadné položky a pro-forma faktury
  • Cestovní náhrady
  • Majetek
  • Zaúčtování mezd
  • Kurzové změny
  • Participace na účetní závěrce

Co požadujeme:

  • Vzdělání ekonomického směru (VŠ je výhodou)
  • Ideálně certigfikovaný účetní
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Perfektní znalost statutárního účetnictví CZ (SK výhodou) a daní
  • Procesní a systémové nastavení
  • Zkušenost s ERP systémem, ideálně iSCALA
  • Analytický a logický přístup k řešení problémů
  • Schopnost dobré organizace práce a stanovování priorit
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost samostatné práce
  • vynikající znalost Microsoft Office, speciálně Excel
  • Mateřský jazyk čeština nebo slovenština, velmi dobré komunikační schopnosti v anglickém jazyce (slovem i písmem)

Společnost
Ecolab s.r.o.
Adresa
Voctářova 2449/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel