Ramirent je přední společnost nabízející pronájem techniky pro stavebnictví a další průmyslová odvětví. Naším posláním je pomáhat našim zákazníkům zaměřit se na bezpečnost a efektivitu dodávání funkční techniky a spolehlivých služeb s úsměvem.

Společnost Ramirent je členem skupiny Loxam.

V tuto chvíli přijímáme posilu do našeho týmu – myslíte, že právě Vy jste ta pravá osoba?

ÚČETNÍ

Co vás čeká

Závěrkové a běžné účetní úkony, spolupráce při nastavování funkčních postupů a finančních procesů a spolupráce s dalšími odděleními k zajištění kvalitních služeb pro zákazníky. Konkrétně budete zodpovědní za správnost a úplnost daňových dokladů, tvorbu dohadných položek, za zpracování statistických výkazů, přípravu podkladů pro DPH. Také za kontrolu procesu schvalování faktur, nákladů na nákladových účtech, stavu otevřených položek, kontrolu majetku. Účtovat budete v systému NAVISION, a to především zápočty a pokladní doklady. Spolupráce s týmem účetního oddělení na účetní uzávěrce. Přímý zástup za hlavní účetní v době její nepřítomnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme od vás znalost účetnictví a základní orientace v daňové problematice a praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky. Výborné komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci jsou pro nás podstatné. Stejně tak aktivní přístup a odpovědnost za dotažení svěřených úkolů. Naučíme vás co neumíte a potřebujete znát. Požadujeme ukončené SŠ (VŠ) vzdělání ekonomického směru a znalost MS Office na uživatelské úrovni. Znalost angličtiny - B1, protože budete komunikovat s kolegy ze zahraničí!

Výhodou bude, pokud budete umět

znalost systému NAVISION

Co vám můžeme nabídnout

Ramirent nabízí širokou škálu zaměstnaneckých benefitů! Jsme přátelský tým a máme rádi výzvy. Mzdu garantujeme na vašem účtu vždy a včas.

Společnost
RAMIRENT
Adresa
Bezová 1658/1, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.