Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Hledáme UKLÍZEČKU + PRADLENU do Domova pro seniory

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

hledá vhodnou kandidátku/kandidáta na obsazení pozice

UKLÍZEČKA + PRADLENA

pro zařízení služeb sociální péče:

Domov pro seniory v Libici nad Cidlinou

Připojte se k našemu týmu!

Nástup: březen 2020 nebo dle dohody

pracoviště: Husova 2, 289 07 Libice nad Cidlinou

Náplň práce:

  • pravidelný úklid domova pro seniory (společné prostory + pokoje klientů)
  • praní a žehlení prádla
  • drobné opravy prádla

Požadujeme:

  • smysl pro pořádek a čistotu
  • trpělivost
  • samostatnost a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • ochotu k týmové spolupráci s ostatními zaměstnanci

Výhodou:

  • dovednost drobných oprav oděvů (zašívání a přišívání i na šicím stroji)
  • předchozí zkušenost s prací na obdobné pozici
  • zkušenost z průmyslové prádelny

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (plný úvazek - 40 hod./týden, pracovní doba pondělí - pátek 7:00 - 15:30, So + Ne volné)
  • nárůst mzdy po zkušební době
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní organizace

Pozice vhodná pro aktivní důchodce. Pozice vhodná pro osoby s invalidním důchodem (max. 1. stupeň)

Pozice vhodná pro cizince, kteří nepotřebují pracovní povolení - minimální znalost češtiny na úrovni A1.

Pokud Vás informace o pozici zaujaly - ozvěte se nám! Rádi Vás přijmeme do našeho týmu!

V případě zájmu kontaktujte Pavla Apolena, tel.: 739 385 544

Adresa
Husova 2, Libice nad Cidlinou
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 15 000 – 16 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Zdravotnictví a sociální péče, Uklízečka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.