Chcete pracovat v dynamickém mezinárodním prostředí, kde se však stále drží atmosféra "rodinné firmy"? Zajímá Vás IT a projektový management a domluvíte se anglicky? Pak čtěte dál!

V našem rozvíjejícím se IT týmu se staráme o SW pro online dotazování přes web, tablet, smartphone a další mobilní zařízení. Dále vyvíjíme a spravujeme interní SW zaměřený na výzkum a sběr dat. V týmu také technicky podporujeme naše vlastní call centrum a programujeme na míru moderní a uživatelsky příjemné online reportingy pro české i mezinárodní klienty.

Nyní hledáme kolegy na pozici:

Technical Support pro výzkumné projekty

Co budete dělat?

  • Koordinovat projekty v rámci společnosti a hledat vhodná IT řešení
  • Komunikovat s dodavateli dalších softwarů a aplikací, stejně jako s kolegy z IT a obchodních týmů v Praze i v zahraničních pobočkách
  • Spolupracovat na vývoji interních a klientských SW pro sběr a zobrazení dat
  • Podílet se na automatizaci procesů a hledat nová řešení

Co očekáváme?

  • Zájem o IT a základní orientace v této oblasti
  • Základní povědomí o HTML, CSS, SQL, PHP a JavaScript výhodou, nikoliv podmínkou
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Pozitivní přístup k překonávání a řešení problémů, aktivita v nalézání nových řešení, týmový duch

Co Vám nabízíme?

  • Možnost podílet se zajímavých projektech pro české, mezinárodní i zahraniční klienty
  • Práci v největší výzkumné agentuře v ČR
  • Přátelský tým
  • Pracoviště v centru Prahy v moderně vybavených kancelářích (Slovanský dům)
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity (stravenky, volno na Vánoce, sick days, pravidelné teambuildingy, Multisport karta, káva, čaj a další nápoje denně zdarma, firemní tarif na volání, kurzy a školení)
  • Po zaškolení možnost pracovat částečně i z domova

Chcete nás lépe poznat a podívat se jak se u nás žije a pracuje? Pak mrkněte na náš Welcome to the jungle profil!

Společnost
IPSOS s.r.o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Project Manager, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IPSOS s.r.o., Petra Rotková