Společnost Cpl jobs je globální poskytovatel lidských zdrojů. Pracujeme se startupy, nadnárodními společnostmi i malými a středními podniky v rozmanitých sektorech. Naše služby jsou přizpůsobeny potřebám našich klientů. Naším základním pilířem je, aby každý získal pracovní příležitost odpovídající jeho profesním aspiracím.

PROJEKTANT SILNOPROUD 35 – 50.000,-

PROJEKTANT SILNOPROUD 35 – 50.000,- Kč

Náš klient, významná mezinárodní společnost zabývající se komplexními realizacemi služeb v projekční, architektonické a inženýrské oblasti, hledá do svého týmu samostatného pracovníka na pozici Projektant silnoproud.

Jaká bude náplň práce:

  • Zpracování projektů silnoproudých zařízení v programu AutoCAD
  • Práce na projektech od studie až po realizaci
  • Projektování včetně výpočtů přepěťových ochran, dimenzování ochran
  • Spolupráce na projektování MaR
  • Komunikace napříč společností, týmové řešení problémů

Vhodný kandidáty by měl splňovat:

  • Ukončené SŠ / VŠ se zaměřením na elektro
  • Praxe v oblasti elektro projekce alespoň 1 rok
  • Zkoušku dle § 6 Vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 10 výhodou
  • Zkušenosti s prací v programu Auto CAD
  • Znalost AJ není nutná, ale bude výhodou
  • Ochota učit se novým věcem, touha vzdělávat se a neustále na sobě pracovat

Společnost nabízí:

  • Možnost pracovat na velmi zajímavých projektech, a to jak u nás, tak i v zahraničí
  • Stabilní zázemí prosperující zahraniční společnosti
  • Velmi dobrý kolektiv plný zkušených lidí, kteří tě mohou mnoho naučit případně ty je
  • Možnost seberealizace a další rozvoj
  • Flexibilní pracovní doba, přátelské prostředí, firemní akce
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays
  • Samozřejmostí jsou pak odměny a bonusy

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Project Manager, Projektant, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

CPL Jobs s.r.o., Tereza Chudá
+420 515 800 806