Společnost iPLATO s.r.o. je dceřinou společností britské společnosti iPLATO Healthcare Ltd v Londýně. V České republice máme vývojové centrum v Pardubicích. Dlouhodobě pracujeme na zlepšení a zefektivnění lékařské péče, která je pacientům poskytována prostřednictvím mHealth technologií. Naším hlavním klientem je britská Národní zdravotnická služba NHS, které dodaváme softwarové služby a řešení formou SaaS na vlastní plaformě Patient Care Messaging. Více informací naleznete na našich stránkách www.iplato.com.

Android Developer

Požadujeme

  • Znalost Android SDK
  • Znalost JAVA
  • Sqlite (+ ORM)
  • Json
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Výhodou

• Unit testy
• Android studio
• UML
• GIT
• Coding conventions

Náplň práce

• programování dílčích prvku systému a jejich testování

Nabízíme

• Zajímavou práci v mezinárodním týmu

• Pružnou pracovní dobu/home office

• Stravenky v hodnotě 100,- Kč

• 1000,- Kč jako příspěvek na životní nebo důchodové připojištění

• Příspěvek na výuku anglického jazyka/zvyšování IT kvalifikace

• Zdravotní volno/sickday 4dny za rok

Nástup co nejdřív

Společnost
iPLATO s.r.o.
Adresa
náměstí Republiky 56, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.