JSI SCHOPNÝ POGRAMÁTOR V DELPHI XE?

GACC spol. s r.o. od r. 1989 český výrobce docházkových, přístupových a stravovacích systémů hledá programátora v DELPHI XE pro další rozvoj našeho softwaru.

Náplň práce:

  • Rozvoj našich systémů
  • Analýza požadavků zákazníků na SW
  • Rozšiřování funkcí SW podle potřeb zákazníků

Místo pracoviště:

  • Tišnov
  • Homeoffice

Požadujeme:

  • Zkušenosti s programováním v DELPHI XE
  • Základní znalosti MySQL
  • Výhodou je znalost PHP, HTML, JavaScript, C pro AVR
  • Uvítáme nápady a iniciativu

Nabízené benefity:

  • Příznivé podmínky k práci
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Roční bonusy dle hospodářských výsledků firmy
  • Pružná pracovní doba a s možností částečně pracovat z domova
  • Přátelská atmosféra malého kolektivu
  • Stravenky, příspěvek na penzijní spoření, příspěvky na rekreace a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Dny zdravotního volna

Společnost
GACC spol. s r.o.
Adresa
Na Mlékárně 379, Tišnov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.

GACC spol. s r.o., Vladimír Adamec
603 825 561
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.