Co vás čeká

  • účtování jedné finanční skupiny s dohledem kontrolorky/metodičky
  • zajímavá práce
  • možnost postupu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti se samostatným zpracováním běžných účetních operací
  • Znalost Zákona o účetnictví a základy Zákona o DPH
  • Pečlivost

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou znalost účetního programu Abra Flexibee

Co vám můžeme nabídnout

  • legislativní podporu a dobrý kolektiv
  • zajímavou náplň práce
  • kde se lze naučit stále něco nového
  • případný postup
  • netrváme na každodenní práci v kanceláři, možnost homeofficu, apod., důležité je plnit termíny

Společnost
Daněhned s.r.o.
Adresa
Žitavského 496, Praha – Zbraslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.