Společnost ABF a.s. patří mezi nejvýznamnější organizátory veletrhů a výstav v České republice. Pořádá téměř pět desítek veletrhů ročně a současně je majitelem a provozovatelem areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Naším cílem je poskytnout vystavovatelům, návštěvníkům i dalším organizátorům nejlepší služby a komfort při pořádání akcí.

GRAFIK PRO VÝSTAVY A VELETRHY

Koho hledáme?

Do našeho grafického oddělení hledáme novou posilu na pozici grafik. Ideální kandidát disponuje znalostí práce v grafických programech, kreativitou a flexibilitou. Hledáme komunikativního člena týmu, jelikož se bude setkávat s kolegy napříč firmou. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání (grafického směru výhodou), preciznost a spolehlivost.

Jaká bude náplň Vaší práce?

· Grafické práce v DTP studiu

· Práce v programech Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop), Flash, HTML5 na platformě Mac

· Kompletní příprava grafických materiálů

· Příprava dat pro tisk

· Spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Co nabízíme?

· Zázemí stabilní české společnosti

· 5 týdnů dovolené

· 3 sick days

· Flexibilní začátek/konec pracovní doby

· Stravenky

· Benefitní systém Cafeteria

Nástup možný ihned.

Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis.

Společnost
SPGroup a.s.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel