Jsme jedním ze středisek Diakonie ČCE – celorepublikové stabilní neziskové organizace, která je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb. Diakonie ČCE – středisko Praha je tu od roku 1994 pro děti, mládež a dospělé s postižením a jejich rodiny. Poskytujeme sociální, terapeutické, rehabilitační a poradenské služby.

Pracovník/pracovnice přímé péče do týdenního stacionáře

Do našeho pozitivně naladěného týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovníka/nice v přímé péči.

PŘIDEJTE SE K NÁM DO TÝMU STABILNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

Nabízíme:

- práci na 0,5 úvazku

- výborné finanční ohodnocení (základní mzda + osobní ohodnocení)

- samostatnou a různorodou práci v rodinném kolektivu

- stabilní pracovní zázemí v renomované neziskové organizaci

- pravidelné supervize a porady

- podpora dalšího vzdělávání (nejméně 24 hodin ročně)

- stravenky v hodnotě 95 Kč a další benefity

- 6 týdnů dovolené

- práci na hlavní pracovní poměr ve třísměnném provozu (VÍKENDY volné, 37.5 hodin týdně)

- první smlouva na rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou

Náplň práce:

- Přímá práce s cílovou skupinou, individuální péče o osoby s těžším stupněm zdravotního (kombinovaného) postižení ve věku 11 – 35 let

- Poskytování sociálních služeb uživatelům

- Aktivizační a sociálně terapeutické činnosti

- Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím

- Pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

- Spolupráce s rodinami klientů

- Funkce klíčového pracovníka (tvorba individuálního plánu, individuální práce s klientem)

- Vedení dokumentace týkající se uživatelů služeb: záznamy o proběhlé směně, přehled poskytnutých služeb, denní záznamy uživatele, osobní složka uživatele, jehož je klíčovým pracovníkem, včetně individuálního plánování

- Zodpovědnost za dodržování hygienických i společenských norem na pracovišti

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost

- kladný a respektující vztah k osobám s postižením

- dobré komunikační schopnosti, trpělivost, spolehlivost, aktivní přístup k práci

- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. ((kurz pracovníka v sociálních službách je možné si doplnit při výkonu zaměstnání. Doplnění kurzu finančně podpoříme po zkušební době)

- psychickou odolnost a fyzickou zdatnost

- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Výběrové řízení: Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu.

Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Vlachova 1502, 155 00 Praha 13 Stodůlky

Termín bude upřesněn.

Nástup: co nejdříve, dohodou.

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Vlachova 1502/20, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 11 900 – 12 950 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace