VOLANSKY FASHION
Jsme oděvní ryze česká firma zaměřená na českou kvalitu, tradici, přístup k zákazníkovi, profesionalitu. Na trhu působíme již více než 15 let.

Nákupčí pánské/dámské konfekce

Zavedená oděvní společnost hledá do svého týmu samostatného zkušeného kolegu na pozici

NÁKUPČÍ/MANAŽER DODÁVEK ZBOŽÍ.

Vaše úloha bude tuto oblast posunout na vyšší úroveň a stát se platným členem vedení společnosti s podílením se na jejím dalším rozvoji.

Náplň práce:

- příprava, plánování a realizace kolekcí pro obchodní řetězec 12ti prodejen

- příprava a realizace dlouhodobé strategie nákupu

- vyhledávání potenciálních dodavatelů

- vyjednávání o cenách a podmínkách spolupráce s dodavateli

- komunikace s dalšími články procesu

Požadavky na Vás:

- zkušenosti na podobné pozici

- umět plánovat a "logisticky" myslet

- mít cit pro správný odhad na poměr kvality zboží a prodejní ceny

- vyznat se v materiálech, ve způsobech zpracování materiálů, v konstrukcích oděvů a způsobech výroby (výhodou)

- mít přehled o cenách

- umět jednat s dodavateli

- ochota cestovat, aktivní řidič

- cizí jazyk aktivně odborně (AJ nebo NJ)

Nabízíme:

- příjemná firemní kultura

- odměny a prémie v závislosti na výsledcích

- firemní benefity a stravenky

- možnost podílet se na strategickém rozvoji společnosti

- flexibilní pracovní doba

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete svůj životopis ještě dnes a staňte se součástí rozvíjející se české společnosti!

Společnost
VOLANSKI Group s.r.o.
Adresa
Hudcova 532/78b, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Vrcholový management, Nákupčí pro prodejní řetězce, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

VOLANSKI Group s.r.o., Kateřina Svobodová