Zlato a. s. – komplexní informační ekonomický portál a jeden z největších prodejců fyzického zlata dlouhodobě působící na českém trhu - otevírá novou pozici

Provozní ředitel pobočky v Arménii

Co Vás čeká?

· Řízení výrobních a těžebních středisek včetně zázemí vedení pobočky

· aktivní plnění finančního plánu

· aktivní rozvoj svěřených úseků

· koordinace, řízení a motivace týmu (přímo na provozních částech)

· úzká spolupráce s ostatními úseky společnosti

· reporting výsledků

Jaké jsou požadavky na pozici?

· Výborná ruština, komunikativní čeština a angličtina

· vztah k technice

· praxe v technickém řízení podniku podmínkou

· praxe důlního hospodářství výhodou

· praxe ve finančním řízení podniku

· výborné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti

· spolehlivost, proaktivní přístup a týmový duch

Co nabízíme?

· Zajímavou a odpovědnou práci

· Ohodnocení závislé na plnění plánu

· Výkon pozice 80% zahraničí

· možnost profesního a kariérního rozvoje

· komfortní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

· týden dovolené navíc

· ubytování zdarma

Společnost
Zlato a.s.
Adresa
Králodvorská 1081/16, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Ruština (Výborná), Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Manažerský motivační program, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Horník/těžební pracovník, Výrobní ředitel/manažer, Plánovač výroby, Ředitel/manažer logistiky, Country Director/Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel