Jsme engineeringová společnost a specialista na vyhledávání nových talentů v technických oborech.

Projektový vedoucí / Projektový manažer

Baví Vás práce na nových projektech?

Hledáme projektového manažera pro Automotive!

Co budete dělat?

- Plánování, organizace a řízení nových projektů

- Tvorba technické dokumentace, spolupráce při kalkulaci

- Sledování a implementace nových projektů

- Projektové řízení v předsériové fázi

Co od Vás očekáváme?

- Zkušenosti na pozici projektového vedoucího, min. 2 roky

- VŠ / SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- MS Office – Excel na pokročilé úrovni

- AJ pro komunikaci s kolegy, zákazníky a dodavateli

- Praxe z Automotive výhodou

Na co se můžete těšit?

- 5 týdnů dovolené

- Flexibilní pracovní doba

- Bonusy / prémie

- Stravenky / příspěvek na stravování

Společnost
CIE development s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CIE development s.r.o., Lucie Křiváčková
725 909 218