Centrum sociálních služeb Praha

Manželský a rodinný poradce

Náplň práce:

Provádí psychoterapeutické a socioterapeutické služby včetně sociálního a psychologického poradenství.

Poskytuje psychologické předmanželské, manželské, partnerské, rozvodové a porozvodové poradenství.

Pomáhá dalším specialistům poradenských služeb v regionu, spolupracuje s oddělením sociálně právní ochrany dítěte.

Samostatně vede klienty a terapeutické skupiny, vyhodnocuje a interpretuje psychologické testy.

Pracuje s rodinami ohroženými sociální patologií, nezaměstnaností, domácím násilím.

Poskytuje krizovou intervenci.

Požadujeme:

Ukončené VŠ studium psychologie, psychoterapie, sociální práce

Ukončený, probíhající nebo započatý psychoterapeutický výcvik

Praxi v oboru min. 2 roky

Dobré komunikační schopnosti

Schopnost pracovat samostatně i v týmu, spolehlivost, odpovědnost

Profesionalitu, stabilitu, flexibilitu, schopnost sebereflexe

Ochotu dále se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme:

Příležitosti k profesnímu i osobnímu růstu

Zázemí stabilní organizace působící v oblasti sociálních služeb

Příspěvek na vzdělávání

5 týdnů dovolené, sicks days

Práci na hlavní pracovní poměr, doba určitá 1 rok, úvazek 0,8 až 1,0.

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Praha

Své nabídky spolu se životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 31.1.2020.

Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení. Výběrové řízení bude probíhat ve 2 kolech. Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.

Adresa
Žilinská 2769/2, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Psycholog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Centrum sociálních služeb Praha, Dana Kollárová