Akademie VŠEM - střední škola, s.r.o.

Ředitel pro zahraniční vztahy

Popis pozice

Nabídka práce je vhodná pro aktivní a samostatné kolegy, se zájmem o práci na nadnárodní úrovni. Hlavní činností je rozvoj zahraničních vztahů v oblasti uzavírání meziinstitucionálních smluv, spolupráce se zahraničím s orientací na Východní Evropu a Asii (vyhledávání partnerů (vysoké školy, podnikatelská sdružení), jednání o možnosti spolupráce, účast na zahraničních veletrzích, nábor studentů), Institucionální koordinace programu Erasmus+ (komunikace s partnerskými univerzitami).

Požadujeme

Odborné a kvalifikační požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni slovem i písmem podmínkou
  • vietnamský, čínský, či ruský jazyk výhodou

Osobnostní předpoklady:

  • proaktivní přístup
  • samostatnost
  • přesnost
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • logické a analytické myšlení
  • flexibilita
  • loajálnost
  • zájem učit se novým věcem

Nabízíme

Zajímavou a perspektivní práci v akademickém prostředí, motivační systém finančního ohodnocení práce, zaměstnanecké benefity.

Jiná sdělení

V případě vážného zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy společně s motivačním dopisem (vše pouze v elektronické podobě). Při veškeré komunikaci uvádějte prosím referenční číslo 01/20 RZV. V případě, že neuvedete správné referenční číslo, nemusí být Vaše zpráva správně doručena.

Společnost
VŠEM
Adresa
Nárožní 2600/9a, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.