Úspěšné komerční obchodní centrum DBK Praha, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozici

Marketing assistant

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě marketingového plánu;
  • zajišťování marketingových a propagačních aktivit;
  • spolupráce na návrhu vizuálu jednotlivých akcí a korporátních tiskovin;
  • správa a zajištění firemních materiálů a obchodních propagačních materiálů (komunikace s grafickým studiem, příprava podkladů, zajištění tisku);
  • příprava a realizace sezónního magazínu pro zákazníky;
  • podpora PR činností (příprava a vydávání tiskových zpráv, příprava pravidelného e-mailového newsletteru a jeho rozesílání);
  • zajištění on-line prezentace obchodního centra;
  • zodpovědnost za vzhled obchodního centra (navigace, výzdoba…);
  • komunikace s nájemci

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání – ideálně se zaměřením na žurnalistiku, fotografii, grafický design nebo marketing;
  • praxe v oboru vítána;
  • kreativní přístup;
  • zkušenosti s CopyWritingem výhodou;
  • dobrá znalost českého jazyka;
  • organizační dovednosti, komunikační a prezentační schopnosti;
  • aktivitu, iniciativu, energičnost, komunikativnost a chuť učit se nové věci;
  • samostatnost a spolehlivost;
  • příjemné, seriózní a milé vystupování;
  • práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office, grafické a prezentační programy);
  • znalost programů v InDesign nebo Photoshop výhodou;
  • znalost AJ minimálně na středně pokročilé úrovni;
  • řidičský průkaz skupiny ”B”

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • nástup dle dohody
  • možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení
  • příležitost podílet se na rozvoji firmy
  • stravenky, benefity v rámci OC, možnost fitness zdarma

V případě zájmu o pracovní pozici nám pošlete Vaše CV v čestině, motivační dopis a ukázky Vaší dosavadní práce. Výše uvedená pracovní pozice není pozicí manažerskou.

Společnost
DBK PRAHA a.s.
Adresa
Budějovická 1667/64, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel