Jsme silná nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí - společnost Amcor Flexibles, s.r.o. Ačkoliv neustále rosteme, uchováváme si rodinnou atmosféru. Zabýváme se potiskem flexibilních obalů pro potravinářský průmysl – tiskneme obaly pro cukrovinky, nanuky a další produkty. V současné době máme celkem 33 000 zaměstnanců ve 43 zemí světa.
Vzhledem k novému projektu rozšiřujeme náš tým o nového kolegu / novou kolegyni.

Specialista zákaznického servisu

Co Vás čeká

Denní komunikace se zákazníky v zahraničí

Přijímání, potvrzování a registrace objednávek, plánování expedic

Práce v systému SAP

Reporty, komunikace s kolegy nejen z plánování a výroby

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)

Samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti

Analytické myšlení

Výhodou bude, pokud budete mít

Německý jazyk na komunikativní úrovni

Praxi na obdobné pozici

Zkušenosti se systémem SAP

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností na výrobu flexibilních obalů na světě

Mnoho zaměstnaneckých výhod (bonusový system, prémie, stravenky, Cafeterie, výuka AJ a mnoho dalšího)

Příjemné pracovní prostředí i kolektiv

Kávy a čaje, kolik vypijete :)

Společnost
Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o.
Adresa
Průmyslová 201, Nový Bydžov – Zábědov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o., Lukáš Tomek
tel.: 495 405 708 nebo 495 405 702