Společnost Fibertex Nonwovens, a.s. je významným výrobcem v perspektivním oboru netkaných textilií určených pro technické účely. V České republice zaměstnává přibližně 310 osob. Majoritním vlastníkem je dánská společnost Fibertex Nonwovens A/S Aalborg.

Specialista elektronické výměny dat

Co vás čeká

Fibertex Nonwovens , a.s. Svitavy hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici specialisty EDI komunikace. Jedná se o nově zřizovanou pozici, kdy specialista EDI komunikace bude součástí globálního ERP týmu.

K náplni práce patří především následující úkoly:

Řízení projektů EDI (elektronická výměna dat) v rámci celé skupiny Fibertex Nonwovens
Implementace, správa a údržba systému EDI
Nastavení EDI pro nové obchodní partnery – včetně specifikace a nastavení datového spojení
Testování EDI ve spolupráci s klíčovými uživateli a obchodními partnery
Denní sledování EDI:
Komunikace s obchodními partnery
Přijímaní dokumentace do ERP
Odesílání dokumentace směrem k obchodním partnerům
Řešení případných problémů
Přímá komunikace s obchodními partnery a poskytovateli aplikace EDI
Veškeré činnosti provádí v souladu se systémem jakosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ technického nebo podobného směru
Znalost obchodních a nákupních procesů
Technická zdatnost v oblasti IT a datové analýzy
AJ písmem i slovem

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti se systémem EDI a jeho zaváděním

Co vám můžeme nabídnout

Připravíme pro Vás plán osobního rozvoje s možností zaškolení v naší mateřské společnosti v Dánsku a poskytneme Vám v tomto směru veškerou podporu.

Dále nabízíme finanční benefity nad rámec základní mzdy:

Odměnu za pracovní iniciativu ve výši až 15 600 Kč ročně
Příspěvek na penzijní připojištění 14 400 Kč ročně
Věrnostní roční odměna 8 000 Kč ročně
Zajímavé příspěvky na volnočasové aktivity a zotavenou v programu Edenred Benefits

Společnost
Fibertex Nonwovens, a.s.
Adresa
Průmyslová 2179/20, Svitavy – Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.