Generální dodavatel pozemních staveb. Více než 29 let na trhu, 500 milionů obratu a 80 zaměstnanců.

PŘÍPRAVÁŘ POZEMNÍCH STAVEB

Esox je rozvíjející se stavební firma se slušnou historií v generálních dodávkách pozemních staveb. Působíme celorepublikově a sídlíme v Brně. Jsme nadšení a chceme všechno dělat trochu líp, než je v kraji zvykem. Na stavbě máme pořádek jak v buňkovišti, tak v penězích a papírech.

Aktuálně jsme restrukturalizovali celou firmu, dotáhli rebranding, nakoupili nová auta a stavební buňky a začínáme se bavit o tom, kam budeme směřovat a jak má vypadat moderní stavebnictví. Našim cílem na přípravě je třeba budovat vlastní databáze cen, aby naše kalkulace byly co nejpřesnější nebo zavést Callidu a další.

Co zvládneš za první 3 měsíce?

  • Seznámíš se s kolegy, firemními procesy a naučíš se pracovat s našimi interními systémy.
  • Ukážeme Ti, jak jednáme se subdodavateli a investory, i jak poptáváme subdodavatele a vyhodnocujeme nabídky.
  • Budeš komunikovat s našimi subdodavateli. Samozřejmě oceníme i Tvoje ověřené portfolio.
  • Povedeš obchodní jednání se subdodavateli, vyhodnotíš nabídky a uzavřeš první objednávky a smlouvy.
  • Na začátku Tě čeká i parádní výzva. Rovnou naskočíš do nové zakázky za 120 milionů.
  • V kanceláři budeš trávit většinu času a zbytek klidně na stavbě.

Jaké budou tvoje cíle pro první rok?

  • Zvládneš připravovat zakázku v soutěži ale hlavně pro realizaci. A budeš ji mít ve spolupráci se stavbyvedoucím tak dobře zorganizovanou a naplánovanou, že bude na sebe vše navazovat bez hluchých míst.
  • Ukážeš nám, že máš obchodního ducha a umíš vytvářet úspory a technologické alternativy.

Koho hledáme?

Hledáme zkušeného profíka. Důležitá je pro nás odbornost, minimálně středoškolské vzdělání ve stavebnictví a zkušenosti jako přípravář, nebo jako stavbyvedoucí. Prostě musíš mít v malíčku technologii provádění staveb. Budeš potřebovat obchodní myšlení, schopnost dobře vybrat subdodavatele a orientovat se v cenách na trhu. Mělo by tě bavit vést obchodní jednání a komunikovat jak se subdodavateli, tak se stavbyvedoucími a investory. Aby té administrativy nebylo moc, občas se pojedeš podívat i na stavbu a na to budeš potřebovat řidičák skupiny B. Výhodou pro Tebe bude, pokud na pohovor dorazíš i se svou autorizací. Víc než o všechno předchozí nám jde hlavně o to, aby tě práce bavila.

Je pro tebe ESOX ten správný tým?

Oceňujeme, když lidi zajímají výsledky jejich práce a nechodí to do práce „odsedět“. Takže očekáváme, že na pohovoru se budeme bavit spíše o práci než o hodnotě našich stravenek. Nabízíme hodně volnosti a očekáváme velkou zodpovědnost. Jsme dost velcí na to, abychom si troufli na stavby za 300 mil. Kč a dost malí na to, abychom si udrželi rodinný charakter. Nebo můžeš klidně mrknout i na web - www.esox.red.

Dává ti to to smysl?

Napiš a my se ti do týdne ozveme.


Informace o pozici

Společnost
ESOX, spol. s r.o.
Adresa
Libušina třída 826/23, Brno – Kohoutovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Technolog ve stavebnictví, Stavební dozor, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ESOX, spol. s r.o., Magda Hájková