Proč právě k nám? Protože NMS je agenturou pro výzkum trhu s nezaměnitelnou atmosférou a duchem. Nic u nás není nemožné! Tvoje nápady, pokud mají hlavu a patu, tu vždy dostanou prostor. A protože taková koncentrace vtipných a inteligentních (a skromných :)) lidí pod jednou střechou se jen tak nenajde. Jsme česká firma, která loni oslavila 20 let na trhu a roste do světa, je nás už přes 50 a máme dva spolumajitele, kteří firmu zakládali – Ondřeje a Honzu. Ideální volba pro ty, kdo preferují jízdu na kole do práce či být bosý/á v kanceláři před korporátním openspacem.

HR Generalist CZ/SK

Hledáme pozitivního milovníka nebo milovnici HR, které budeme moci svěřit po zapracování personální agendu pro cca 60 zaměstnanců naší společnosti na české a slovenské pobočce. Pokud tě k tomu baví práce se sociálními médii, tak jsi náš člověk!

Co budeš dělat?

  • spolutvořit HR strategii
  • zajišťovat kompletní HR admin agendu - smlouvy, dodatky, zdravotní prohlídky apod.
  • recruitment (celý proces náboru od začátku až do konce), onboarding, offboarding
  • zpracovávat docházku zaměstnanců a podklady ke mzdám, spolupracovat se mzdovou účetní (neboj, ráda se vším pomůže)
  • velmi úzce spolupracovat s manažery jednotlivých týmů
  • spravovat interní benefity (Multisport, stravenky, jazykové kurzy, atd.)
  • být garantem interní a externí komunikace (firemní Newsletter, Mailchimp, PR)
  • spolupracovat se studenty a univerzitami
  • budeš součástí výukových a tréninkových aktivit
  • prostě celkově se starat o spokojenost zaměstnanců :)

Jaký bys měl být?

Ideálně mít už nějakou zkušenost z HR, popřípadě čerstvý absolvent/ka (student posledního ročníku) oboru VŠ oboru souvisejícího s HR; nebát se zákoutí zákoníku práce a mzdové problematiky. Excel by měl být Tvůj kamarád a mluvit anglicky by Ti nemělo být cizí. No a hlavně být proaktivní, komunikativní a zapálený pro věc.

Co můžeme nabídnout?

Prima kolektiv, neuvěřitelné a nekonečné možnosti seberozvoje a získání zkušeností do života. Také samozřejmě balíček zaměstnaneckých výhod jako 5 týdnů dovolená, stravenky, Multisportku, angličtinu, flexibilní pracovní dobu, telefon, notebook a mnoho dalšího.

To, že jsme dynamická firma u nás není jen zaklínadlem :)

Pokud Tě nabídka zaujala, těšíme se na Tvůj průvodní dopis a CV!


Informace o pozici

Společnost
NMS Market Research s.r.o.
Adresa
U Nikolajky 1070/13, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Marketingová komunikace, Specialista PR, HR specialista, HR generalista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


NMS Market Research s.r.o., Petra Jarošová