Chcete být součástí ryze české úspěšné společnosti, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld. Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby www.epoptavka.cz, www.aaapoptavka.cz a www.uredninastenka.cz.

Svým lidem vycházíme vždy vstříc, děláme vše pro jejich pohodlí a úspěch, čeká na Vás zajímavá náplň práce, přátelští kolegové a řada benefitů.

Specialista online marketingu

Náplň práce:

  • vývoj nových a údržba stávajících produktů na trhu poptávkových online služeb (segment B2B)
  • řízení vlastních projektů a jejich koordinace s IT
  • hledání a testování nových příjmových možností společnosti

Požadujeme:

  • zkušenost a cit v oblasti online marketingu (online marketing jako koníček)
  • kreativu, nápady a energii
  • znalosti v oblasti návrhu webů a znalost copywritingu
  • zkušenosti v oblasti webové analytiky, PPC a SEO výhodou

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • mimořádné platové podmínky a bonusy
  • služební vůz určený i k soukromému použití
  • další benefity
  • nástup možný ihned

Společnost
B2M.CZ s.r.o.
Adresa
Šafránkova 1243/3, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Product Manager, Specialista marketingu, Product Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.