Jsme středně velká zahraniční společnost působící v oblasti logistiky a výroby.

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/tku na pracovní pozici:

IT technik

Pracovní náplň:

  • administrativní podpora IT oddělení
  • zajišťování a řešení běžné IT problematiky
  • instalace, údržba IT technologií
  • technická podpora – kontakt pro řešení problémů vnitropodnikových zákazníků a uživatelů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • dobrá znalost produktů MS Office 365
  • dobrá znalost v oblasti Win 10
  • dobrá znalost v oblasti hardware
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
  • znalost AJ
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Za to Vám nabídneme:

  • Krásně prožitou dovolenou po dobu 25 dnů.
  • po dobu 3 měsíců, kdy se navzájem budeme testovat dostanete v součtu 10 000 Kč jako bonus za nástup.
  • Pokud nejste fanda vaření, je zde možnost si objednat oběd, který za Vámi přijede až do firmy.
  • Zároveň Vám na obědy přispějeme v podobě stravenek.
  • Jste dárcem krve? Odměníme Vás za to.
  • Možnost využít zvýhodněný mobilní tarif, který je speciálně nastaven pro naše zaměstnance.
  • Jakmile v naší společnosti odpracujete 3,5 či 10 let, budete za to náležitě odměněni.
  • Běháte, hrajete badminton, bowling či jiný sport na závodní úrovni? Přispějeme Vám na sportovní aktivity při prezentaci firmy.
  • Na stmelování týmu nezapomínáme a proto pořádáme pravidelné teambuildingové aktivity.
  • Chcete kariérní postup? My vám ho zajistíme.

Nástup: březen 2020 / dohodou

Společnost
Flex International s.r.o.
Adresa
Staročernská 226, Pardubice – Černá za Bory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Flex International s.r.o., Monika Pilařová