Jsme největší český IT e-shop s více než 28letou tradicí. Naší specializací je hlavně svět elektroniky a výpočetní techniky. Jdeme svou vlastní cestou, neustále rosteme a ty máš příležitost být u toho s námi. Momentálně hledáme kolegu nebo kolegyni na níže uvedenou pracovní pozici.

Grafik/Grafička

Náplň práce:

  • zpracování marketingových a propagačních materiálů (např. bannery, mailingy, microsite, letáky, billboardy, brožury apod. včetně předtiskové přípravy)
  • tvorba a úprava tištěné grafiky (polepy pro prodejny),
  • občasná tvorba videospotů, střih
  • tvorba kreativní grafiky (loga,..)
  • přímá spolupráce s produktovým oddělením

Požadavky:

  • znalost balíku Adobe (Photoshop, Illustrator, Premiere, Indesign, After Effects ...),
  • znalost DTP,
  • základní znalost HTML,
  • orientace v edičním systému WordPress
  • samostatnost a pečlivost,
  • aktivní přístup,
  • kreativitu a vlastní nápady vítáme,
  • schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme:

  • práci na HPP,
  • příjemné prostředí v mladém kolektivu,
  • skvělé osobní vztahy,
  • firemní benefity: multisport kartička, volné vstupy do ZOO, firemní akce, firemní snídaně, občerstvení na pracovišti, LAN party, slevy na firemní produkty
  • místo výkonu páce: Hráského 2231/25, 148 00 Praha 4 - Chodov

Pokud Tě nabídka zaujala, zašli nám strukturovaný životopis a ukázky ze svého portfolia. My se s Tebou rádi potkáme na osobním pohovoru.

Společnost
Mironet.cz a.s.
Adresa
Hráského 2231/25, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel