Firma APRENG Technology, s.r.o. se specializuje na zakázkovou strojírenskou výrobu, především v oblasti obrábění, svařování a montáže. Z hlediska zákazníků se zaměřuje na Německo a Českou republiku. Obrat za předešlé tři roky byl 17, 35 a 50 mil.Kč za rok 2019. Více informací najdete na webových stránkách apreng.eu.

Ředitel firmy

Firma APRENG Technology, s.r.o. hledá pracovníka na pozici Ředitel firmy pro své pracoviště v Opavě. S ohledem na velikost firmy se jedná o kombinaci manažerské a výkonné funkce. Nástup možný ihned.

Co Vás čeká

  • řízení malého kolektivu zaměstnanců
  • aktivní účast na dalším směřování firmy
  • účast na jednání se stálými i novými zákazníky
  • účast na jednání s klíčovými dodavateli
  • spoluúčast na technickém posuzování zakázek a volbě dodavatelů
  • dohled nad průběhem a plněním zakázek

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • praxi na obchodní, řídící, nebo technické pozici ve strojírenské výrobě
  • technické vzdělání SŠ, případně VŠ
  • organizační schopnosti a komunikativnost
  • znalost německého nebo anglického jazyka
  • základní znalost programů MS Office
  • řidičský průkaz

Vaší výhodou bude

  • zkušenost se zahraničním obchodem
  • zkušenost s nákupem a kooperacemi ve strojírenství
  • zkušenost s řízením strojírenské výroby
  • znalost kalkulací a tvorby cen ve strojírenské výrobě
  • praktická zkušenost ve výrobě

Co Vám můžeme nabídnout

  • klíčovou pozici s vlivem na další rozvoj firmy
  • odpovídající platové ohodnocení s nadstandardní odměnou za výsledek
  • standardní technické vybavení – mobil, notebook, auto a další podle Vaší potřeby
  • možnost dalšího vzdělávání podle vašich priorit
  • zázemí úspěšné a finančně stabilní skupiny firem
  • možnost získání obchodního podílu ve firmě

Společnost
APRENG Technology, s.r.o.
Adresa
Jaselská 2942/31, Opava – Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Dog-friendly office
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

APRENG Technology, s.r.o., Roman Gola
Jaselská 31, 746 01 Opava, Česko
737 283 992