V prodeji a servisu přístrojů, instrumentů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Jsme tu už 30 let. Hlavní obor činnosti je prodej a servis přístrojů a spotřebního materiálu především pro oftalmologii na základě výhradního zastoupení více jak 25 předních zahraničních výrobců.

Medicínský reprezentant - obchodní zástupce

V prodeji a servisu přístrojů, instrumentů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče na českém a slovenském trhu. Jsme tu už 30 let a hledáme nového kolegu do našeho obchodního týmu.

POSILA DO NAŠEHO OBCHODNÍHO TÝMU NA PRODEJ ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY NEBO SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU

Motivační dopis pro budoucího kolegu/kolegyni

Dobrý den,

už to je 30 let od založení značky CMI a podařilo se nám toho už hodně. V prodeji a servisu přístrojů, instrumentů pro oftalmologii a ORL patříme mezi nejsilnější hráče v oftalmologii a ORL na českém a slovenském trhu. Byli jsme při první operaci katarakty metodou fakoemulzifikace (pomocí které se dnes provádí asi 160.000 očních operaci ročně) díky níž vidí pacienti svět jasnější a v plných barvách. Byli jsme i při první implantaci kochleárního implantátu, díky kterému mohou nejen novorozenci ale i dospělí lidé s vrozenou vadou opět objevovat nové zvuky světu kolem nich. Stali jsme se lídrem na českém a slovenském trhu v prodeji systémů OCT (optická koherentní tomografie). Rádi se setkáváme s novými šikovnými lidmi, osobnostmi, se kterými dokážeme splnit všechny požadavky našich klientů a kolegů v plné míře.

Hledáme kolegu / kolegyni do našeho obchodního týmu na prodej zdravotnické techniky nebo spotřebního materiálu, který se nebojí práce, má chuť pracovat v maximálním nasazení a jde si za svým cílem. Člověka, který dokáže vyhledávat a poznávat nové zákazníky, dokáže si s nimi vytvořit pozitivní obchodní až přátelský vztah. Má rád jízdu a nebojí se cestovat po celé České republice a dokáže ujet až 60 000 km ročně.

Hledáme člověka, který dokáže dělat vlastní rozhodnutí, umí si samostatně pomoci v krizových situacích a pracovat pod časovým tlakem. Obchodníka, který nepochybuje o tom, že náš zákazník je náš pán a že vztahy se budují na základě splněných slibů. Nebojí se žádné práce, ať už jde o základní práci s interním CRM systémem až po uzavírání obchodů s obchodními partnery. Chce nám být kolegou na 100% úrovni, pracovat s námi a prožívat s námi náš každodenní pracovní zápal, a když bude třeba tak i podat pomocnou ruku kolegům z obchodního týmu. Hledáme člověka, který má rád svou práci a ráno vstává s pocitem, kdy se těší do práce, dokáže sledovat svou agendu a hlavně nezapomene na nic, co není dokončeno na 100 %.

Pokud máš pocit, že tento motivační dopis byl určen právě Tobě, pošli nám svůj životopis s fotografií i motivačním dopisem tentokrát určeným pro nás a rádi se setkáme v našich kancelářích a řeknu Vám více o naší firmě.

Branislav Kriška

Výkonný ředitel CMI pro Slovensko a Českou republiku


Informace o pozici

Společnost
CMI s.r.o.
Adresa
Brno
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.