Mezinárodní společnost Ecologistics, s.r.o., zabývající se skladováním a distribucí zboží, hledá stálé zaměstnance, kteří mají chuť do práce.

Skladník - Skladnice - Řidič VZV

Co vás čeká:

- lehká manipulace se zbožím

- vychystávání zboží dle objednávek

- balení a příprava zboží na expedici

- příjem a expedice zboží

- etiketování, třídění a skladová inventura

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- trestní bezúhonnost

- dobrý zdravotní stav

- pečlivost a spolehlivost

- chuť pracovat

Výhodou nikoliv podmínkou bude:

- zkušenosti s prací ve skladu

- zkušenosti s řízením retraku, zakladače

Co vám můžeme nabídnout:

- základní platové ohodnocení 24.000 - 30.000 Kč hrubého za měsíc dle pozice (skladník/řidič)

- docházkový bonus až do výše 1000 Kč/měsíčně

- stravenky v hodnotě 100 Kč/den

- měsíční finanční odměny za produktivitu a kvalitu práce v neomezené výši

- odměny za doporučení kamaráda od 3 000 Kč

- proplácené přesčasy

- místo pracoviště Dobrovíz

- 8 h pracovní doba

- osobní přístup

- jsme mladá společnost, proto nabízíme reálné možnosti posunu na vyšší pozice

- čisté a nové pracovní prostředí

- pitný režim

- parkování pro zaměstnance zdarma

Pokud jsme Vás zaujali a sháníte nové zaměstnání, prosíme zašlete nám Váš životopis přes tlačítko "ODPOVĚDĚT".

Společnost
ECOLOGISTICS, s.r.o.
Adresa
Dobrovíz
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 31 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

ECOLOGISTICS, s.r.o., Karolína Neumannová