POHODA působí na území Hlavního města Prahy a v jejím nejbližším okolí. Dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením poskytuje sociální služby chráněné bydlení, osobní asistenci, terénní odlehčovací službu a denní stacionář. Vedle těchto služeb provozuje sociální podnik kavárnu Bílá vrána a cateringové služby. Máme 20 let zkušeností s provozováním sociálních služeb, jde nám o kvalitně poskytované služby a vytváříme pro pracovníky příznivé pracovní podmínky. Pracujeme týmově, otevřeně a partnersky mezi sebou komunikujeme.

Kuchař/ka

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici KUCHAŘ/KA.

Náplň práce tvoří příprava studené a lehké teplé kuchyně, snídaní a obědů s sebou, cateringových zakázek, případně přípravu a servírování teplých pokrmů na místě cateringu.

POŽADUJEME OD VÁS: vzdělání v oboru, zkušenosti z praxe, zájem, samostatnost, poctivost, selský rozum, pozitivní vztah k jídlu a lidem, zodpovědnost, férové jednání, dochvilnost, trpělivost a kolegialitu.

NABÍZÍME VÁM: Férové jednání, zajímavou rozmanitou práci, vyjití vstříc vašim časovým možnostem, užitečnou práci, možnost seberealizace, prostor pro osobní i profesní růst – možnost dalšího vzdělávání, účast na týmových akcích POHODY. Při oboustranně spokojené spolupráci možnost hlavního pracovního úvazku.

Rádi mezi sebou přivítáme studenta, člověka v důchodovém věku, matku na mateřské dovolené nebo člověka, který hledá ke své práci zajímavý výdělek.


Informace o pozici

Společnost
POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s.
Adresa
Ve Smečkách 604/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Kuchař, Cukrář, Pekař, Zaměstnanec provozu restaurace, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú., Lucie Mervardová
Roškotova 6, 140 00 Praha 4, Česká republika
777 913 456