POHODA působí na území Hlavního města Prahy a v jejím nejbližším okolí. Dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením poskytuje sociální služby chráněné bydlení, osobní asistenci, terénní odlehčovací službu a denní stacionář. Vedle těchto služeb provozuje sociální podnik kavárnu Bílá vrána a cateringové služby. Máme 20 let zkušeností s provozováním sociálních služeb, jde nám o kvalitně poskytované služby a vytváříme pro pracovníky příznivé pracovní podmínky. Pracujeme týmově, otevřeně a partnersky mezi sebou komunikujeme.

Vedoucí směny a pracovník cateringu sociální kavárny

Hledáme kolegyni/kolegu na pozici VEDOUCÍ SMĚNY A PRACOVNÍK CATERINGU

POHODA provozuje kavárnu Bílá vrána, kde pracovní tým tvoří také lidé s mentálním znevýhodněním. Ti se podílejí jak na chodu kavárny, tak na přípravě občerstvení, obsluze zákazníků či úklidových pracích. Z velké části zajišťují také naší cateringovou službu, kterou dlouhodobě využívá celá řada stálých zákazníků, a díky kvalitě občerstvení přicházejí zákazníci noví. Naši kolegové se znevýhodněním využijí pomoc a podporu kolegů bez znevýhodnění.

NÁPLŇ PRÁCE: příprava občerstvení, nápojů, obsluha zákazníků, přijímání objednávek zákazníků, nákup zboží, příležitostná pomoc při přípravách a realizaci cateringových zakázek v místě zákazníka, spolupráce s dalšími členy týmu (provozní manažer kavárny a cateringu), stálí pracovníci kavárny a brigádníci), zodpovědnost za svěřený majetek a finanční prostředky, dodržování všech zákonných norem, hygienických pravidel a vnitřních předpisů organizace. Důležitá součást práce je spolupráce s kolegy s mentálním znevýhodněním, kteří využijí podporu v plánování práce během směny, v komunikaci se zákazníky, ve zpracování objednávek.

POŽADUJEME OD VÁS: zájem, samostatnost, poctivost, selský rozum, kuráž učit se novým věcem, pozitivní vztah k jídlu a lidem, zodpovědnost, férové jednání, dochvilnost, trpělivost a kolegialitu.

VÝHODOU: řidičský průkaz typu B, zkušenosti s lidmi s mentálním či jiným znevýhodněním - výhodou.

NABÍZÍME VÁM: Férové jednání, zajímavou rozmanitou práci, vyjití vstříc vašim časovým možnostem, užitečnou práci, možnost seberealizace, prostor pro osobní i profesní růst – možnost dalšího vzdělávání, účast na týmové supervizi (1x za 4 - 6 týdnů), účast na týmových akcích POHODY. Máte příležitost se naučit mnoho nových dovedností a získat novou kvalifikaci. Při oboustranně spokojené spolupráci možnost hlavního pracovního úvazku.

Rádi mezi sebou přivítáme studenta, člověka v důchodovém věku, matku na mateřské dovolené nebo člověka, který hledá ke své práci zajímavý výdělek.

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, o.p.s.
Adresa
Ve Smečkách 604/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Zdravotnictví a sociální péče, Číšník/servírka, Sociální pracovník, Cukrář, Pekař, Zaměstnanec provozu restaurace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

POHODA - společnost pro normální život lidí s postižením, z.ú., Lucie Mervardová
Roškotova 6, 140 00 Praha 4, Česká republika
777 913 456