Co říká CommScope Czech Republic s.r.o. o pozici
Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru? CommScope je celosvětovým lídrem v oblasti telekomunikačních technologií. Naše výrobky umožňují propojování lidí po celém světě. Přidejte se do našeho týmu!

Náplň práce:

  • Efektivní zavádění výrobních procesů
  • Dohled nad dodržováním výrobních postupů
  • Být pravou rukou procesního inženýra
  • Poskytování technické podpory napříč výrobou - návrhy přípravků, návrhy na 5S a BOZP + aktivní účast na realizaci
  • Dle instrukcí vedoucího výroby se aktivně podílet na výrobě
  • Zastupuje ostatní členy týmu
  • Podílí se na údržbě výrobního zařízení
  • Provádí zaškolení ostatních kolegů

Požadavky:

• SOU/SŠ výhodou
• Technická praxe (seřizování strojů a přípravků, provádění údržby u výrobního zařízení)
• Schopnost práce s výkresovou dokumentací
• Orientace v pracovních instrukcích kusovnících
• Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost
• Uživatelská znalost PC

Nabízíme:

Nástup do kmenového stavu firmy

Stabilita a zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
Možnost profesního postupu
Čisté, tiché, bezprašné pracovní prostředí
Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)
Nadstandardní příplatky

Týden dovolené navíc

Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvěk na závodní stravování
Jazykové vzdělávání
Čtvrtletní odměny a bonusy

Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ se technickým zaměřením.

Společnost
CommScope Czech Republic s.r.o.
Adresa
Tuřanka 856/98b, Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Telekomunikace, Výroba a průmysl, Technik, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CommScope Czech Republic s.r.o., Linda Alshawaová