SONNENTOR je česko-rakouský tradiční výrobce a zpracovatel bylin, čajů, koření i dalších produktů z ekologického zemědělství. Garance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními regionálními ekozemědělci, kteří pro firmu bylinky a koření pěstují. Produkty SONNENTORu zprostředkovávají tímto způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, tradice a kompetence. Vysoký podíl ruční práce u všech produktů rozvíjí regionální zaměstnanost také v jihomoravských Čejkovicích u Hodonína, kde český SONNENTOR působí od roku 1992 a zaměstnává zde 150 lidí. Sonnentor dnes patří na evropském trhu mezi přední distributory v oblasti bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství.

Markeťák nadšenec s němčinou

Náš marketingový tým se rozrůstá bleskovým tempem a my máme v hlavách stále tolik nápadů, že je nestačíme všechny realizovat. Jsme nadšení z každé nové čajové krabičky, každého děkovného dopisu od našich zákazníků, každého lajku na sociálních sítích – SONNENTOR je lovebrand a my chceme našim zákazníkům a fanouškům plnit jejich přání a přinášet radost z našich čajů a koření #Tadyrosteradost. Jestli máš chuť být našim parťákem nebo parťačkou, sdílet s námi naše hodnoty a tvořit #Podnikámejinak, pak jsou tyto řádky určeny právě Tobě.

Jak a co budeš v Sonnentoru marketingově tvořit?

  • Ovládáš bravurně český jazyk a baví tě copywriting. Ujmeš se korekce textů z klávesnic kolegů a psaní originálních textů pro Tebe budou potěšením.
  • Naše mateřská firma sídlí v Rakousku, takže hovoříš německy – a bez nervů tak kdykoli napíšeš nebo zavoláš rakouským kolegům.
  • A protože dnešní svět frčí hlavně v online aktivitách a frčíme na nich i my, baví Tě digitální marketing a sleduješ novinky ve spleti sociálních sítí.
  • Napadá Tě, jak vyladit firemní e-shop a webové stránky? Lákají tě e-commerce procesy a zlepšování uživatelského prostředí virtuálního světa?
  • Pěstujeme firemní kulturu založenou na férové spolupráci, vzájemné vstřícnosti a otevřenosti – a sdílení těchto hodnot čekáme i od Tebe.

Napadlo nás, že by tě mohlo zajímat také to, co u nás naopak zvládat nemusíš:

Máme sladěný marketingový tým, kde má každý talent na něco jiného. Pokud jsi v jádru spíš introvert, který místo řečnění na veletrzích raději připravuje propagační materiály, je to v pořádku. Máš malé děti, které chceš odpoledne vyzvedávat ze školky nebo ráno vodit do školy? Fandíme Ti. A kdybys potřeboval/a o něco kratší úvazek, i o tom se s námi neboj mluvit!

Jdeš do toho s námi? Pošli nám svůj životopis, připiš k němu pár řádků a zbytek probereme osobně při šálku skvělé biokávy nebo biočaje u nás v Bylinkovém ráji SONNENTOR v Čejkovicích.

Přejeme ti krásný den a těšíme se.

Kamila Šťastná, vedoucí marketingu & Vítek Ráček, personalista


Informace o pozici

Společnost
Sonnentor s.r.o.
Adresa
Příhon 943, Čejkovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Korektor, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel