Společnost Ferratt International Czech s.r.o. je výrobcem POS a POP materiálů. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní řešení pro prezentaci v místě prodeje. Díky špičkové technologické vybavenosti můžeme v porovnání s konkurencí nabídnout „in-house“ kompletní digitální i ofsetovou produkci bez nezbytnosti kooperace. Pod jednou střechou jsme tak schopni zákazníkovi nabídnout produkty na klíč - od vývoje, vizualizaci, přes návrh designu, grafiky, výrobu, copacking a distribuci.
S moderně vybavenou výrobní halou a téměš stovkou zaměstnanců se řadíme mezi nejvýznamnější tiskárny nejen v ČR, ale v celé střední Evropě.
V současné době do našeho týmu hledáme kolegyni / kolegu na pozici:

OPERÁTOR VÝSEKOVÝCH STROJŮ - 2 směnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE:

Obsluha automatických výsekových strojů - YoungShin Giant 210S a Brausse Europe 1050 SE
Příprava strojů a materiálu
Vytváření produktů dle příslušných objednávek
Kontrola přesnosti práce strojů
Základní údržba strojů
Manipulace s materiálem a produkty
Spolupráce s pracovníky výroby
Práce na dvousměnný provoz

POŽADUJEME:

SOU/SŠ technického směru
Praxi min 1 rok jako operátor výsekového stroje nebo CNC stroje
Spolehlivost, pečlivost, logické uvažování
Operativnost, fyzická zdatnost
Aktivní přístup a samostatnost
Odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

Práci v prosperující stabilní společnosti
Mladý kolektiv
Motivující finanční ohodnocení
Příspěvek zaměstnavatele na stravování
Bonusový systém, věrnostní odměny a 13. plat
Nástup ihned nebo dohodou

Společnost
FERRATT INTERNATIONAL CZECH s.r.o.
Adresa
Vlastibořská 2828/6, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař, Dělník, Nástrojař, Servisní technik, Technik výroby, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel