WAtech je technologická a konstrukční společnost, která se zabývá průmyslovou automatizací a robotizací a automatizací lakovacích a lepicích procesů. Specializujeme na komplexní dodávky v oblasti povrchových úprav pro průmysl. V Technologickém centru v Rudné máme silné zázemí pro výzkum, vývoj a ověřování technologických postupů. Náš tým konstruktérů, projektantů, techniků a specialistů rád uvítá nové pracovité, odpovědné a přátelské kolegy.

Programátor PLC

Pro obsazení pozice Programátor PLC hledáme kandidáta.

Náplň práce:

Identifikace a dekompozice požadavků zákazníka, analýza a stanovení potřeb.
Programování softwarových aplikací podle programovacích standardů pro Programovatelné logické automaty (PLC).
Uvádění softwaru a hardwaru do provozu a následná údržba, monitoring a vzdálená správa.
Zprovoznění technologie u zákazníka.
Testování výrobních zařízení.
Technická a servisní podpora u dodaných řešení.
Vytváření dokumentace vytvořených softwarových aplikací a schémat zapojení hardwaru.
Příprava podkladů pro návody k obsluze.
Poradenská činnost a komunikace se zákazníkem (i v AJ) nebo partnery.
Administrativní činnosti spojené s prací.

Očekáváme:
- SŠ s maturitou v oboru v oboru elektrotechnika a informatika / VŠ v oboru v oboru elektrotechnika a informatika nebo automatizace
- praxe v automatizaci v průmyslu

- znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou

- dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
- vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času
- pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
- řidičský průkaz B
- angličtina slovem i písmem / němčina výhodou – obchodní komunikace

Společnost
WAtech a.s.
Adresa
U zastávky 771, Nučice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel